Pagaminti tobulą buritą ir gerai praleisti laiką – pirmas žingsnis pradedant karjerą No Forks. Tai puiki vieta įgyti klientų aptarnavimo patirties ir pažinti Meksikos virtuvę. Savo komandos nariams suteikiame galimybę realizuoti save įvairiose pozicijose – virtuvėje mokome peilių meno, meksikietiškų mėsyčių marinavimo paslapčių ar įvairiausių spalvų salsų maišymo, bare – kaip teisingai parduoti net įnoringiausiam svečiui, ar kaip sukurti pačią geriausią emociją jam apsilankius mūsų restorane.

Esame įsitikinę, kad teigiama svečio emocija, kurią kuriame diena iš dienos, yra tai, dėl ko No Forks yra mėgstama vieta mieste. Tai galime pasiekti tik dirbdami kartu komandoje ir nuosekliai laikydamiesi aukštų No Forks maisto ruošimo ir aptarnavimo standartų.

Mūsų komandos supranta, kad norint sėkmingai tai atlikti, reikalinga švari ir organizuota darbo vieta, šviežiausi maisto produktai bei šilta ir jauki atmosfera, sukurta jų šypsenų pagalba. Nuolatos edukuojame savo svečius, padedame išsirinkti ingredientus ir sukombinuoti mėgstamiausią buritą, bei skleidžiame pagrindinę No Forks žinutę – greitas maistas gali būti šviežias ir sveikas, ir neįtikėtinai skanus.

Mes nuolatos ieškome ateities lyderių, užkrečiamai entuziastingų, motyvuotų, smalsių ir ieškančių iššūkių bei, žinoma, atsakingų žmonių. Jei manai, kad puikiai tiktum mūsų komandoje, nedvejok ir susisiek su mumis! Rašyk mums elektroniniu paštu info@noforks.lt ir būtinai pridėk savo gyvenimo aprašymą, o mes netrukus susisieksime su tavimi!

No Forks komanda